Hakkımızda

Saloonstyles Bir MYC Alkur Çelik Kuruluşudur. MYC ALKUR ÇELİK SAN. VE TİC.LTD ŞTİ. Profesyonel Kuaför Ekipmaları imalatcısıdır. 2001 yılından bu yana müşterilerimize hizmeti sunma devam etmektedir. MYC ALKUR ÇELİK %100 Yerli sermaye kurulmuş sektöründe lider firma haline gelmiştir .

Firmamız halen kuaför mobilyaları (bay&bayan koltukları,bay&bayan tezgahları,bekleme koltukları,yıkama setleri, menikur-pedikür malzemeler vb.)müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının üzerine ,kalite anlayışı ve üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz .

Üretmiş olduğumuz bu ürünleri iç piyasada dağıtımını yapmakla beraber AB Ülkeleri ,Ortadoğu Ülkelerine ve bir çok dünya ülkelerine ihracat etmekteyiz. Uluslararası piyasalarda müşterilerimizin arasında her hangi bir farklılık gözetmeksizin gelişen teknoloji ile birlikte çalışanlarımız ve ürünlerimiz yaptıklarımız eğitimler ve ARGE çalışmalarıyla sürekli kendini yenileyen MYC ALKUR ÇELİK,

Üretimde ve ihracat ettiği ürünlerde kalite ve tasarımı ön planda tuttarak sektöründe yön veren bir firma olmuş, genç ve dinamik ekibiyle her zaman öncü olmayı kendine vizyon edinmiştir.

SALOONSTYLES Kapat